Wij zijn ManusPlus

We stellen u graag voor aan....

 

Wie ben je? Wat is je rol binnen Manus?

Marcel van Deursen, 45 jaar en woonachtig in Rotterdam. Binnen Manus Software Europe BV vervul ik de rol van salarisadministrateur.

Je hebt veel uiteenlopende hobby's, kun je hier wat meer over vertellen?

Mijn hobby's zijn onder andere darten, Formule 1, Feyenoord en fotograferen. Bij het darten ben ik ook jeugdbegeleider, waarbij ik de jeugd trainingen geef en meega naar wedstrijden. 

Je bent bij Manus in dienst gekomen bij de start van Manus Total HR Services en je hebt een grote bijdrage aan de oprichting gehad. Hoe was het om aan de wieg van een nieuw bedrijf/product te staan?

Dit heb ik ervaren als een superleuke uitdaging. Hierbij hebben we diverse klanten kunnen helpen om te starten met het automatiseren van de urenregistratie met behulp van ManusPlus tot het verwerken van deze uren in de salarisadministratie. Hierbij zijn de HR-processen ook niet uit het oog verloren gegaan. Met dit alles hebben we kunnen bouwen aan fijne werkrelaties. 

Welke eigenschap komt het beste van pas bij je functie?

Cijfermatig inzicht helpt mij dagelijks bij het uitoefenen van mijn functie, daarbij is mijn nieuwsgierigheid voor nieuwe processen, wetgeving en uitdagingen ook zeer van toepassing.

Wat betekent succes voor jou?

Succes betekent voor mij het behalen van tevreden klanten. 

Wat haal je uit de functie die je nu hebt bij Manus?

Voldoening, het delen van mijn kennis met anderen en energie door het goed afronden van projecten en salarisverwerking. Dit samen met ons team en al mijn andere collega's. 

Waarom zouden klanten, volgens jou, het beste kunnen kiezen voor Manus Total HR Services?

Voor het ontzorgen van de payroll heeft ons team de juiste kennis en ervaring zodat de salarisverwerking goed wordt uitgevoerd. Door de combinatie van met de ManusPlus software, die zorgt voor een goede urenregistratie, zal de salarisverwerking altijd soepel verlopen en op tijd worden uitbetaald. Tevens kunnen wij de klant ontzorgen met hun HR-werkzaamheden, die door ons HR-team kan worden uitgevoerd. 

Waar zou je het interview mee willen afsluiten? Heb je nog een leuke boodschap?

Wilt u zich niet meer druk hoeven maken over het op tijd verlonen en op tijd betalen van uw medewerkers? Dan raad ik u aan om eens op onze website te kijken welke service het beste bij u past. Wij als Payroll/ HR-team staan graag voor u klaar. 

Terug naar het overzicht
Wij zijn ManusPlus